Træner
Richardt Tagmose
Beskrivelse

Træner Dame Senior

Mobil: 31574002

Se hele beskrivelsen
Vis hold
Torben Falkengren
Beskrivelse
Træner U5
Mobil: 27 26 97 90
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Ricky Noor
Beskrivelse
Træner U 6 og U 7
 
Mobil: 29611420
E-mail: rickynoor1@gmail.com 
 
Se hele beskrivelsen
Dejan Stevanovic
Beskrivelse
Assistenttræner U 8 drenge
Mobil: 26858241
E-mail: dejan088@hotmail.com 
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Verner Kold
Beskrivelse
Cheftræner U 9
 
Mobil: 50 40 21 63
 
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Henrik Skov
Beskrivelse
Træner U 10 Drenge
Mobil: 60230854
E-mail: hsk@iat.dk 
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Ziad Abu-altmen
Beskrivelse
Træner U 11 Drenge
 
Mobil: 28905024
E-mail: ziad_Abualtmen@yahoo.dk 
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Mads Veibel Jansen
Beskrivelse
Træner U 11 Drenge
 
Mobil: 28490885
E-mail: mads.jansen@outlook.com 
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Hossein Alamdarlou
Beskrivelse
Træner U 12 Drenge
 
Mobil: 22 33 69 63
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Kim Opstrup Jeppesen
Beskrivelse
Træner U 10, U 12, U 14 Piger
E-mail: Fodboldinfo@gmail.com
Mobil: 20255049 
 
Se hele beskrivelsen
Ulrik Falkenhøj
Beskrivelse
Træner U 13 Drenge
 
Mobil: 29174508
E-mail: basse-73@outlook.com
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Steen Tonnesen
Beskrivelse
Træner U 13 
 
Mobil: 28 44 29 23
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Martin Møller
Beskrivelse

Cheftræner U 14 Drenge og

Cheftræner U 10 drenge
 
Mobil: 40 42 58 62
E-mail: martin0410@live.dk  
Se hele beskrivelsen
Kjeld Warrer Jørgensen
Beskrivelse
Træner U 14 Drenge
 
Mobil: 51280722
E-mail: kwj6700@gmail.com 
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Rudi Jensen
Beskrivelse
Træner U 18 Piger
E-mail: rwj@skybrudskompagniet.dk
Mobil: 40188150 
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Morten Martzak
Beskrivelse
Cheftræner Herre senior 
Mobil: 30650104
E-mail: martzak2@gmail.com 
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Freddy Hansen
Beskrivelse
Træner Herre Senior 
Tlf.: 30499652
E-mail: adnil2@esenet.dk 
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Claus Jensen
Beskrivelse
Træner/kontaktperson
Herre senior - Serie 5, 1
E-mail: korschenjensen@gmail.com
Mobil: 28186844 
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Frederik Stryhn Willumsen
Beskrivelse
Træner og kontaktperson
Herres senior - serie 5, 1
E-mail: Frederikw95@gmail.com
Mobil: 41131687 
  
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Frederik Josephsen Kargo
Beskrivelse
Holdleder 
og kontaktperson Serie 5, 2
Mobil: 21596414
E-mail: fkargo11@gmail.com 
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Jan Dorner
Beskrivelse
Træner Dame Senior
E-mail: dorner@esenet.dk
Mobil: 21466756 
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Ass.Træner
Kasper Thoverud Lønborg
Beskrivelse
Ass. træner U9
 
email: kasperloenborg@hotmail.com
 
Mobil:24467061 
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Per Dybbro
Beskrivelse
Ass. træner U 10 Drenge
Holdleder U 10 Drenge
 
Mobil: 26 81 42 07
E-mail: pl.dybbro@youmail.dk
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Thorbjørn Aalund
Beskrivelse

Ass. træner U 12 Drenge


Mobil: 61 70 80 55
E-mail: jif2007boys@gmail.com
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Thomas Larsen
Beskrivelse
Assistent træner U 13
 
E-mail: thomas.larsen007@gmail.com
Mobil: 41261253 
 
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Holdleder
Haris Isakovic
Beskrivelse
Holdleder U9A
 
email:hariisak@hotmail.com 
 
mobil:28111898 
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Charlotte Kærhøj Nørgaard
Beskrivelse
Holdleder U9 B
 
email: cknoergaard@gmail.com
 
mobil:22585168 
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Per Dybbro
Beskrivelse
Ass. træner U 10 Drenge
Holdleder U 10 Drenge
 
Mobil: 26 81 42 07
E-mail: pl.dybbro@youmail.dk
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Henriette Hansen
Beskrivelse
Holdleder U 11 drenge
 
mobil: 40795010
e-mail: henriette_1981@hotmail.com 
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Keld Åge Christensen
Beskrivelse
Holdleder U 14 drenge
Mobil: 61719751
E-mail: Keka@bbsyd.dk 
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Jens Jensen
Beskrivelse
Holdleder Herre Senior
Mobil: 30650110
E-mail: lilly-jens@esenet.dk 
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Hjælpetræner Jerne Stadion
Kevin Dahl
Beskrivelse
Målmandstræner på Jerne Stadion
E-mail: kevindahl@outlook.dk
Mobil: 28831575 
Se hele beskrivelsen
Vis hold

Støt dem der støtter os